Kerstweekend.nl - Kerst is een tijd van genieten, bezinning en rust. Een tijd om door te brengen met geliefden, familie en vrienden... zoek en boek hier de leukste weekenden
Tip:
3-daags Kerstarrangement aan zee
  3 daagse kerstarrangementen
  4 daagse kerstarrangementen
  5 daagse kerstarrangementen
  Oud & nieuw arrangementen
  Oud en Nieuw in Gelderland
  Oud en Nieuw aan de zee
  Oud en Nieuw in Limburg
  Oud en Nieuw in Drenthe
  Oud en Nieuw in Brabant
  Oud en Nieuw in Overijssel
  Oud en Nieuw in Zuid-Holland
  Oud en Nieuw in Zeeland
  Oud en Nieuw in een kasteel
  Oud en Nieuw op de Wadden
telefonisch reserveren?
0900-3844514 (25 ct/m)
Ma-do 9.00 / 22.00
Vr 9.00 / 19.00
Za-zo 10.00 / 14.00
 
3 daags Kerst aan Zee arrangement
Kerst aan Zee
Een ontspannen Kerst, heerlijk uitwaaien langs het strand, een gezellig uitstapje met familie of vrienden.. Maxima Hotels Jan van Scorel in Schoorl (Noord-Holland) staat graag tot uw beschikking om ervoor te zorgen dat uw verblijf echt genieten wordt!
Kerstprogramma
Op Kerstavond staat er voor u gezelschap een heerlijk 3 gangen diner klaar. 's Avonds is er natuurlijk nog gelegenheid om even na te praten in de bar.

Op eerste Kerstdag kunt u de dag goed van start gaan met ons Champagne ontbijtfbuffet. In de middag staat er een wandeling door de duinen op het programma met de boswachter. Bij terugkomst kunt u dan weer lekker opwarmen met vuurkorven, glühwein en warme chocolademelk.

' s Avonds is er een 5 gangen kerstdiner met live muziek. Ook op tweede Kerstdag staat er in de ochtend weer een heerlijk champagne ontbijt voor u klaar.
Overnachten aan zee
Maxima Hotels Jan van Scorel beschikt over 86 luxe hotelkamers, alle kamers zijn voorzien van badkamer, balkon of terras, telefoon met directe buitenlijn en ISDN-aansluiting. Alle kamers zijn ingericht met behaaglijk aandoend kersenhout.
Dit 3 daags Kerst aan Zee arrangement is inclusief
-2 x Overnachtingen
-Uitgebreid champagne ontbijtbuffet
-1 x Een culinair 3-gangen diner op kerstavond
-1 x Een culinair 5-gangen kerstdiner op 1e kerstdag in restaurant "de KanunniK", met livemuziek
-Wandeling in de Schoorlse duinen met de boswachter op 25 december om 15.00 uur. Na afloop opwarmen bij onze buitenbar Il Pallazo met vuurkorven, glühwein en warme chocolademelk!
-Gratis gebruik van zwembad en sauna
-Gratis draadloos internet

Prijs: € 199 p.p. op basis van 2 personen per kamer

De prijs van dit arrangement is geldig met aankomst op 24 december en vertrek op 26 december 2011.
 
 
twitter